Moje książki

Dotychczas ukazały się mojego autorstwa:

“Goniąc cienie”

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 326 s.
Oprawa: miękka
Wymiar: 144×206 mm
ISBN: 9788378054504
kategoria: literatura współczesna / sensacja

Lucas Scarlett prowadzi agencję detektywistyczną w Chicago. W trakcie śledztwa, w jednej z akcji, poznaje tajemniczą Chelsea, która udziela schronienia jemu i jego rannemu przyjacielowi. Na pierwszy rzut oka dziewczyna wydaje się być zwyczajna i niegroźna. Jednak w miarę odkrywania tajemnic wokół niej, Lucas nie jest już niczego pewny. Kiedy nagle zagląda w lufę pistoletu dzierżonego w jej dłoni, jest już pewien, że Chelsea nie jest zwyczajną dziewczyną. Czy to ona postrzeliła jego przyjaciela? Kto telefonuje do niej po nocach? Akcja książki w zaskakujący sposób przenosi się z Chicago i małego miasteczka Crystal City, aż do Meksyku. Brawurowa ucieczka plażą na wybrzeże oraz motorówką przed uzbrojonymi zabójcami, rzuca naszych bohaterów na jakąś – bliżej nieokreśloną – wyspę. Kim tak naprawdę jest Chelsea? Jaka jest jej rola we wszystkim, co właśnie spotkało Luke’a? Czy uda im się rozwiązać wszystkie tajemnice? Czy będzie stać ich oboje na szczerość? Na te i inne pytania odpowie dynamiczna akcja powieści “Goniąc cienie”.

 

“Zdążyć przed świtem”

 

wydawnictwo: Novae Res
data wydania: styczeń 2012
ISBN: 978-83-7722-225-6
liczba stron: 588
kategoria: literatura współczesna / sensacja

 

Ze strony wydawcy:

Kiedy Gareth Brown, agent specjalny DEA z San Francisco, wyjeżdża do Japonii, by uwolnić amerykańskich jeńców oraz rozbić gang handlarzy bronią i narkotykami, nie spodziewa się nawet, że czeka na niego mnóstwo nadprogramowych problemów. Jego misja zaczyna się komplikować, gdy obok podstawowego zostaje mu przydzielone dodatkowe zadanie – otrzymuje polecenie odszukania eksponatu zaginionego z British Museum. Kathleen Write, tajemnicza konserwatorka zabytków, dzięki swojej wiedzy ma pomóc agentowi w śledztwie. Jednak gdy ten odkrywa coraz więcej informacji o sprawie, nabiera wątpliwości co do prawdziwej roli dziewczyny. W miarę jak kolejne sekrety wychodzą na jaw, Gareth czuje się coraz bardziej zagubiony i zdezorientowany…

„Zdążyć przed świtem” to powieść nieprzewidywalna i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, a wszystko to na tle egzotycznej Japonii, ciepłych Wysp Kanaryjskich, romantycznego San Francisco oraz malowniczych krajobrazów Nevady.

Od autorki: pierwotnie książka nosiła tytuł: “Jest tylko dziś”.

“Tajemnica skarabeusza”

 

wydawnictwo: Książka i Wiedza
data wydania: grudzień 2001
ISBN: 8305132129
liczba stron: 212
kategoria: thriller/sensacja/kryminał

 

Od wydawcy:

Gdzie jest grób faraona Ramzesa VIII od lat poszukiwany przez archeologów? Kim jest prześladowca?, Co spowodowało, że znakomity prawnik z Los Angeles rzucił zawód adwokata i został biznesmenem? Na te i wiele innych pytań odpowiada prezentowana tu powieść. Od jej lektury trudno się oderwać.

Od autorki: dzisiaj napisałabym tę książkę zupełnie inaczej, ale ponieważ to debiut (niezbyt udany), to przyjmuję ją taką, jaka jest.

___________________________________________

Recenzje książki “Goniąc cienie” wrzucam na bieżąco, jak tylko pojawią się w Internecie. Zapraszam do czytania. Większość z nich pojawia się również w portalu Lubimy Czytać, gdzie również zapraszam – jeśli masz ochotę, możesz zaprosić mnie do znajomych 🙂

Jeśli napisałeś/-aś recenzję “Goniąc cienie” i chcesz mi ją wysłać lub chcesz dopiero książkę przeczytać i zrecenzować, napisz do mnie (najlepiej pod tym postem lub na FB – odnośnik z prawej strony).

Wszelkie odnośniki do wywiadów i innych materiałów promocyjnych, również wrzucam tutaj na bieżąco.

RECENZJE KSIĄŻKI (chronologicznie od najnowszej):

Szufladopółka

Zaczytana Blondynka

Recenzje od zaraz

Zaczytany w książkach

Fantasy World

Katarzyna Krzan

Recenzje optymisty

Moje spojrzenie na kulturę

Mirror of Soul

Flirty z książką

Zapiski z przypomnianych krain

Ostatni rozdział

Przy kawie z książką

WYWIADY ZE MNĄ:

Dla bloga Książka to mój świat fantazji

Wywiad dla portalu ESSENTIA

Wywiad w ramach promocji akcji PNGiSAM (Dominika Szałomska)

SPOT REKLAMOWY:

Spot reklamowy przygotowany przez Pana Marcina Jakubczaka – Strefa Grafiki i Animacji. Spot powstał na potrzeby akcji promocyjnej książki prowadzonej przez PNGiSAM.

Spot reklamowy “Goniąc cienie”

Copyright © 2023. Powered by WordPress & Romangie Theme.